Ditrianum Media Center - Media Center voor de Nieuwe Tijd
De Rahma-Missie:
5. De Galactische Hiërarchie

vertaald uit het Engels door Frank Hoogerbeets

12 Juli 2007

De buitenaardsen vertellen ons dat ons melkwegstelsel een regering heeft die bestaat uit 24 wezens die wij “de 24 Oudsten van de Melkweg” noemen. Deze 24 wezens vertegenwoordigen niet 24 verschillende beschavingen maar de evolutie zelf. Alle hoger ontwikkelde werelden die zelfstandig zijn en anderen kunnen helpen met hun evolutie, worden geregeerd onder de supervisie van deze 24 wezens. Deze wezens zijn bekend als:

Amchall, Ankalara, Anko Bal, Archer, Asaraniel, Bropkol, Chermot, Gresidas, Ilrusi, Ilsalani, Inmalam, Kimrasi, Lembo, Lubieses, Oxil Kem, Preto, Ramanes, Sorcet, Ulkuyumi, Umi Tamil, Urlasa, Yansiremo, Yemiasa, Yesolma.

De 24 oudsten nemen ook deel aan “De Raad van Negen” in de Andromeda Melkweg en vormen tezamen een “bestuurstafel” van 33 leden die “De Witte Broederschap van de Sterren” vertegenwoordigen.

De Raad van Negen is de regering van onze Lokale Groep van negen melkwegstelsels en bestaat uit deze wezens:

Alcim, Gonamar, Leteon, Olmax, Oracel, Ralbot, Sagnac, Sullantes,  Sumesla.

Hiërarchisch gezien vallen onder de Grote Witte Broederschap van de Sterren ook de DNA-deskundigen, ofwel degenen die de Zaden des Levens Planten.

In de bijbel worden zij “Elohim” genoemd. Zij zijn buitenaardse rassen en de meesten van hen bevinden zich in de Pleiadische sterrencluster. Zij bezitten enorme technologische kennis waardoor zij kunnen fungeren als “Planetaire Architecten” ofwel “zij die levensvormen uitzaaien” met het vermogen om de fysieke vorm van levende wezens aan te passen. Zij hebben ook het wetenschappelijke vermogen om bewust het concept van “tijd” te manipuleren.

Hoeders en Wachters

Zij zijn de “rechter hand” van de Confederatie en hebben de taak om werelden in evolutie, zoals de Aarde, te beschermen. Zij houden buitenaardsen tegen die oorlog- of kolonisatie-intenties hebben of intenties om wetenschappelijke studies te verrichten zonder toestemming van de orde die is benoemd door de Confederatie van Werelden van de Melkweg. De Hoeders en Wachters hebben bases rond planeten die onder observatie staan of rond planeten die in “quarantaine” zijn. Dit is het geval met de Aarde, die wordt geobserveerd vanuit een ruimtestation genaamd “Celea” die zich achter de Maan bevindt.

De Leraren of Gidsen

Deze wezens staan dichter bij ons. Hun taak is de juiste koers in te stellen voor missies van planetaire hulp zoals Missie Rahma die dient om het ontwaken van het bewustzijn in het menselijke ras te stimuleren en om het menselijke ras voor te bereiden op de Nieuwe Tijd.

De gidsen ondergaan een trainingsperiode om de levensvorm te begrijpen die ze gaan helpen. Deze voorbereiding bevat een diepgaande studie van de samenleving die ze gaan helpen en naar de beste manier om met de mensen in contact te komen. In het geval van de Aarde onderrichtten de Leraren zichzelf op plaatsen zoals “ruimte-universiteiten” waar zij niet alleen meer kennis opdeden van de Aardse samenleving, maar ook wat de beste manier van communicatie was. Deze manier, telepathie, zou de meer latente vermogens van de mens op progressieve wijze wekken. Om die reden, ondanks dat zij al telepathische vermogens hadden, werden zij ook getraind als “Mentale Doktoren” om effectief werkzaam te kunnen zijn in een wereld van dynamische energieën zoals op Aarde.

Allemaal kregen zij (wezens van het Materiële Universum) de opdracht naar de Aarde te komen om de levensprocessen te versnellen om de juiste condities te scheppen voor het verschijnen van intelligent leven.

bron: Rahma Mission
Nederlandse vertaling © 2007 Ditrianum Media.

Copyright © 2002-2007 Ditrianum Media Center
Op dit werk is een Creative Commons Licentie van toepassing.